Hakkımızda

Daha İyisini İsteyenler İçin Çalışyoruz

İsveçce kahve molası anlamanına gelen Fika, 2013 yılında; firmaların üzerinde ki iş yükünü kaldırarak, kahve molası keyfinde iş süreçlerini yürütmelerini sağlamak amacı ile kurulmuştur. Emin adımlarla, kontrollü büyüme ilkesi ile kurulmuş olan Fika yazılım ve Tic. LTD şahıs firması olarak kurulmuş olup; 2013 yılından bu yana kamu ve özel sektörde, ülkemizin önde gelen birçok firmasının, hem yazılım çözümleri hem de pazarlama süreçlerinde aktif danışmanlık ve uygulama çözümleri hizmeti sunmuştur. Her gün büyüyen ve gelişen kadrosu ile birlikte 2019 yılı itibari ile limited şirkete geçiş yapan Fika Yazılım ve Danışmanlık, kurulduğu ilk günden beri hizmet ve çözümleri ile ülkemizin bir çok ilinde firmaların geleceğine olumlu dokunuşlar yapmaktadır. Fika Yazılım; hizmet ve çözümleri ile Amerika ve İngiltere başta olmak üzere birçok ülkede hizmet vermektedir.


Yazılım Çözümleri Süreçleri Konusunda; En İyi Hizmeti Almak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz. Önce Sizi, Sonra Sektörünüzü Akabinde Rakiplerinizi Araştıyoruz. İyi bir hizmet sunmak için; ezber cümlelerden kaçıyor, sizi ve sektörünüzü araştırıyoruz. Rakipleriniz ile aranızdaki farkları belirliyor, sizi öne çıkaracak ayrıntıları farkederek yol haritamızı çiziyoruz. Zamanında Teslim Sözü Veriyoruz. Hiçbir işi uzatmadan en iyi şekilde, en kısa sürede teslim ederek, %100'e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.


Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, işletmelerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmak ve sürekli gelişim ve yeniliklerle sektörde öncü olmaktır.


Vizyonumuz

Fika Yazılım, ülkemizin önde gelen firmalarının iş süreçlerini optimize ederek, verimliliklerini artırmalarına yardımcı olmakla kalmayıp, global bir oyuncu olma hedefiyle Amerika ve İngiltere başta olmak üzere dünya genelinde faaliyet gösteren bir yazılım şirketi olmaktır.